Szukaj

Kategorie

Kontakt

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

GG: 7239234 GG:7239234

Telefon:  600 059 235

Email: office@toparts.pl

Aktualnie brak promocji

Metalowy znaczek flaga

Metalowy znaczek flaga

Metalowe znaczki popularnie nazywane pinsami lub przypinkami produkujemy tylko na zamówienie. Znaczek, pins może być w dowolnym rozmiarze i kształcie. Dużą popularnością cieszą się przypinki z flagami, szczególnie podczas spotkań i konferencji międzynarodowych. Cena pinsów uzależniona jest od kolorystyki i nakładu.

Więcej szczegółów


od 1,15 zł netto

Zapytaj o produkt

Metalowe znaczki popularnie nazywane pinsami lub przypinkami produkujemy tylko na zamówienie. Znaczek, pins może być w dowolnym rozmiarze i kształcie. Dużą popularnością cieszą się przypinki z flagami, szczególnie podczas spotkań i konferencji międzynarodowych. Cena pinsów uzależniona jest od kolorystyki i nakładu. Nasze metalowe znaczki są wysokiej jakości, a to co nas wyróżnia to bardzo konkurencyjna cena. 

Pinsy dodatkowo mogą być pokryte powłoką epoksydową, która daje wrażenie 3D. Metalowe znaczki bardzo ładnie prezentują się w klapie marynarki i są uniwersalnym gadżetem reklamowym, który pozwala na identyfikację danej grupy społecznej. W przypadku zleconej produkcji nie mamy cenników i każda wycena jest indywidualna w zależności od projektu. W sprawie wycen prosimy o przesyłanie maila ze specyfikacją pinsa. Projekt metalowego znaczka wykonujemy bezpłatnie. Średni czas realizacji zamówienia to około 25 dni.

Kontakt

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

GG: 7239234 GG:7239234

Telefon:  600 059 235

Email: office@toparts.pl

Szukaj